Військовослужбовці ЗСУ вимагали від Володимира Когута майно некомерційного характеру, яке належало російському генералу Капашину

У Полтавській ОВА повідомили, що будівля перебуває під арештом, тому адміністрація немає юридичних прав відчужувати його на користь будь-кого
29 квітня Полтавська ОВА оприлюднила заяву, в якій спростувала інформацію із соцмереж про начебто блокування Масі Наємом та військовослужбовцями ЗСУ т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимира Когута. На місце були викликані ВСП, а також відповідні служби, які приїхали на сигнал про замінування будівлі.
Пізніше вище зазначені військовослужбовці, які захотіли залишитись анонімними, надали офіційну позицію «Суспільному». Головна суть їхньої вимоги — військова частина через примусове відчуження майна некомерційного характеру звернулась до Полтавської ОВА близько півтора року тому. Вказане майно належало російському генералу Валерію Капашину. Наразі проводяться тендери на управління частиною цього майна. За словами військових, у них немає інформації, що це майно, як решта власності генерала, передане в АРМА.
Наведемо їхні пояснення:
«Немає цієї підтвердженої інформації ні у них, ні у нас. Весь процес наразі дійшов до логічного кінця. Підписали всі зами акти приймання-передачі майна і мав поставити пан Когут печатку. На наше питання, чому він не ставить, а він десь тиждень або півтора вже не ставить, відповіді не було. Ми приїхали, поговорили вчора (28 квітня — Авт.) цілий день, обговорювали, пояснювали, він сказав: «Давайте завтра зранку, я ще там пораджусь з кимось і дам безпосередньо вже відповідь».
І ми очікували від нього все ж таки пояснення, чому він цього не робить. Досі пояснення цього ми не отримали. Ми закінчили на тому, що він не дав нам ані відмови, а також не пояснив, чому він не ставить печатку.
Наш діалог тривав з учора (28 квітня) з 13:30 до сьогоднішнього вечора (29 квітня), тобто вже добу. Ми вели перемовини, діалог, щоб зрозуміти, чому він цього не робить. Діалогу не сталось з його боку. Тому, якщо з нами не хочуть говорити, будемо продовжувати діяти в межах закону».
У Полтавській ОВА пояснили журналістам, що вказана будівля перебуває під арештом за рішенням суду у якості речового доказу у кримінальній справі. А тому військова адміністрація не має жодних повноважень для передачі будь-якого арештованого майна будь-кому.
Військовослужбовці тепер планують звернутися до правоохоронних органів.
Джерела «Полтавщини» повідомили, зо у зв’язку із вчорашніми подіями Володимира Когута викликали в Офіс Президента України. Однак, у прес-службі ПОВА повідомили, що поїздка є плановою і не пов’язана із подіями 29 квітня.
Джерело: poltava.to