Полтавські бійці ММА здобули три «бронзи» на Чемпіонаті Світу

Вікторія Нарєжна, Георгій Череватенко та Володимир Щербань стали третіми у своїх вагових категоріях

Днями в Абу-Дабі відбувся Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях у складі збірної України брали участь спортсмени з Полтави й привезли додому три «бронзи».

Вікторія Нарєжна отримала «бронзову» медаль у ваговій категорії до 37 кг серед дівчат до 14 років. В цій категорії у Вікторії були лише дві суперниці з Великобританії та Ірландії. Полтавка їм поступилася.

Також «бронзу» здобув Георгій Череватенко, який бився у ваговій категорії до 62 кг серед спортсменів до чотирнадцяти років. Він достроково переміг спортсмена з Лівану, а потім одноголосним рішенням суддів виграв бій у естонця. У півфіналі Георгій поступився роздільним рішенням суддів іншому представнику України.

Ігор Онопрієнко, Вікторія Нарєжна та Георгій  Череватенко

Ще одна «бронза» на рахунку Володимира Щербаня (вагова категорія 120,2 кг, U18). Володимир вибив зі змагань бійця з Таджикістану, але потім поступився майбутньому чемпіону — сербу.