Людмила Лузан – «срібна» призерка Олімпіади з веслування

Представниця Полтавщини разом з Анастасією Рибачок стала другою у каное-двійці на 500 м

У Парижі тривають Олімпійські Ігри 2024. Сьогодні відбувся фіналі у веслуванні на байдарках і каное серед жінок у байдарці-двійці на дистанції 500 м. У фіналі змагалася представниця Полтавщини Людмила Лузан, яка гребла у човні з Анастасією Рибачок з Херсонщини.

Людмила та Анастасія почали дистанцію обережно, розкачуючись і на першій половині дистанції українки трималися на межі першої п’ятірки. Але на другій половині наш човен прискорився і на фініші українки боролися за друге і третє місце з екіпажем з Канади. Українки випередили суперниць на 0,06 секунди, показавши час 1:54,30 Перше місце з великим відривом посіла двійка з Китаю.

Нагадаємо, що це третя медаль для Полтавщини на цих Іграх. До цього олімпійське «золото» здобув боксер Олександр Хижняк та «бронзу» у греко-римській боротьбі здобув Жан Беленюк.

Джерело: sport.pl.ua