Мешканців Полтавщини відключатимуть від ліній критичної інфраструктури

d76952b8e4fffb8604bbedd581f77d85

26 січня на апаратній нараді ОВА розглянули питання про відключення супутніх споживачів від об’єктів критичної інфраструктури у громадах Полтавщини. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Наразі на Полтавщині налічується 766 об’єктів водопостачання та водовідведення. У сфері теплопостачання працюють 260 об’єктів – котельні та центральні теплові пункти. Також до критичних підприємств входять лікарні, стратегічні підприємства, бюджетоутворюючі підприємства.

Відключення супутніх споживачів необхідне тому, що об’єкт критичної інфраструктури, споживає приблизно 50 кВт, а під’єднані до нього споживачі — 2,5-3 МВт. Це дозволить вийти на раціональне використання потужності, щоб справедливо розподіляти графіки погодинних відключень для людей.

Стабілізувати енергосистему планують через раціональне використання потужностей. Для цього відʼєднають «сусідів» від критичних об’єктів.

Джерело

Created by Gramatorik and information support by Poshuk.info