«Ворскла» закінчила сезон поразкою від «ЛНЗ»

Єдиний гол забив колишній ворсклянин Олів’є Тілль

Сьогодні в Черкасах полтавська «Ворскла» зіграла проти місцевого «ЛНЗ». Для обох команд цей матч вже не мав турнірного значення й футболісти могли пограти у своє задоволення без зайвого тиску й розім’ятися перед відпусткою. Єдиний кого не вистачало — Руслан Степанюк, який цього сезону покидає команду, але оскільки у минулому матчі отримав четверту жовту картку, то саме той матч став для нього останнім у футболці зелено-білих. Можливо, якби Степанюк був на полі результат був би іншим. Але по факту — песимістичні прогнози експертів виявилися виправданими.

«ЛНЗ» — «Ворскла» — 1:0

«ЛНЗ»: Самойленко, Пасіч, Саліху, Муравський, Каплієнко (Стасюк, 70), Бойко, Яшшарі, Тілль (Шестаков, 70), Наумець (Олійник, 56), Молло (Прядун, 77), Ейнел (Тищенко, 60).

Головний тренер: Олег Дулуб.

«Ворскла»: Домолега, Бацула, Павлюк, Рамірес (Островський, 80), Пердута, Хрипчук (Толі, 67), Челядін (Скляр, 46), Мякушко (Кане, 46), Глущенко, Крупський, Ковталюк (Феліпе, 67).

В. о. головного тренера: Сергій Долганський.

Гол: Тілль (16).

Крім Руслана Степанюка у складі був відсутній Самбу Сіссоко, а Ібрахім Кане та Олександр Скляр почали матч з лавки. Місце у воротах вперше в сезоні зайняв не Павло Ісенко а Олександр Домолега. У центрі захисту в парі з Євгеном Павлюком зіграв Лукас Рамірес. Ігор Пердута повернувся на правий фланг оборони. Ліворуч у захисті зіграв Андрій Бацула. В опорній зоні в парі з Артемом Челядіним зіграв Данило Хрипчук. На позиціях вінгерів зіграли Сергій Мякушко ліворуч та Ілля Крупський праворуч. На позиції нападника зіграв Микола Ковталюк, а під ним розташувався молодий Антон Глущенко.

Господарі гостріше атакували і хоч їм не вдавалося одразу створювати небезпечні моменти — команда з Черкас все ж домоглася серії кутових. Один з цих корнерів став результативним. Колишній ворсклянин Олів’є Тілль виконав подачу і м’яч «сухим листом» залетів у ворота — 1:0. Запасний кіпер Олександр Домолега помилився.

Після голу Воротар двічі виручав команду. На сімнадцятій хвилині він відбив небезпечний удар Бессали, а на 27-й — виграв дуель віч-на-віч з Ейнелом.

А що ж «Ворскла»? Полтавці у першому таймі лише раз змусили працювати голкіпера господарів. На 37-й хвилині Антон Глущенко пробив в руки Самойленку. З тим пішли на перерву.

На другий тайм Сергій Долганський вже випустив Ібрахіма Кане та Олександра Скляра, адже треба було рятувати матч. Втім, футболісти «ЛНЗ» були до цього готовими й найнебезпечніші моменти були все ж у «ЛНЗ». Приміром на 52-й хвилині Олів’є Тілль мав шанс оформити дубль. Його удар зі штрафного з-під перекладини потягнув Домолега. У «Ворскли» на 55-й хвилині міг забивати Андрій Бацула. Після виграної боротьби та передачі від Ігоря Пердути Бацула пробив значно вище воріт. Це трапилося на 55-й хвилині і цей момент став найбільш небезпечним епізодом біля воріт ворсклян.

Кінцівка матчу пройшла на зустрічних курсах, і «ЛНЗ» були ближчими до другого голу аніж «Ворскла» до першого. Втім, рахунок так і залишився мінімальним на користь господарів. Тож констатуємо – «Ворскла» закінчує сезон поразкою в Черкасах.