«Ворскла» зіграла внічию з «Карпатами»

Полтавці пропустили першими, але змогли потім зрівняти рахунок

Сьогодні у Львові на стадіоні «Україна» відбувся матч четвертого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та місцевими «Карпатами». Ворскляни після двох поспіль перемог над відвертими аутсайдерами приїхали в гості до непростої команди, яка хоч і ще не знайшла свою гру, але вже встигла зарекомендувати себе як «псувач нервів». Клопоти з львів’янами мало й київське «Динамо», а «бронзовий призер минулого сезону – «Кривбас» скуштував у Львові три „сухих“ голи.

На користь «Ворскли“ говорило те, що команда Сергія Долганського пропустила попередній тур й відповідно мала більше часу на відпочинок. Також — через порушення регламентних норм по кількості глядачів на стадіоні, «Карпати» покарали і матч проти «Ворскли» проходив за порожніх трибун. Для «Карпат», які славляться неабиякою атмосферою на трибунах це суттєвий мінус.

«Карпати» – «Ворскла» – 1:1

«Карпати»: Кемкін, Полегенько, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Альварес, Очеретько, Чачуа 9Тлумак, 90+2), Підлепенець (Кузик, 80), Шах (Костенко, 64), Невес (Стеніо, 64).

Головний тренер: Владислав Лупашко.

«Ворскла»: Ісенко, Крупський, Гучек, Чорноморець, Корнієнко (Бацула, 46), Скляр (Хрипчук, 80), Павлюк (Нестеренко, 80), Челядін, Мякушко, Кане (Ндукве, 76), Ковталюк (Ієде, 58).

Головний тренер: Сергій Долганський.

Голи: Шах (15) — Скляр (57).

Не зважаючи на те, що у попередніх двох матчах ворскляни перемагали, Сергій Долганський зробив кілька змін до складу. Центру захисту це не торкнулося — там зіграли Лука Гучек та Олександр Чорноморець. На правий фланг захисту повернувся Ілля Крупський, який до цього закривав позицію лівого захисника. Ліворуч у захисті вийшов Віктор Корнієнко. У центрі поля замість Данила Хрипчука в парі з Олександром Склярем зіграв Євген Павлюк. Вище розташувався Артем Челядін. На позиції правого вінгера вийшов Ібрахім Кане. На лівий фланг атаки повернувся Сергій Мякушко. На вістрі атаки зіграв Микола Ковталюк.

Можна сміливо сказати, що полтавці провалили перший тайм. У першій половині «Капати» мали абсолютну перевагу, більше володіли м’ячем і атакували. На сьомій хвилині Павло Ісенко відбив дальній удар Підлепенця. А на п’ятнадцятій львів’яни вже забили. Амбросій Чачуа прострілив до штрафного майданчика, а там Артур Шах вибіг з-за спини Ілля Крупського й влучно пробив з-під захисника — 1:0. Все справедливо.

Гол не пробудив «Ворсклу» до активних дій. Навпаки, «Карпати“ були близькими до другого голу. Принаймні вони, на відміну від ворсклян, бодай били по воротах. «Ворскла» ж мала лише один момент і той — вже у компенсований час. Ібрахім Кане після подачі Артема Челядіна прийняв м’яч і намагався пробити, але його удар заблокував Бабогло.

У другому таймі команди помінялися місцями. Цього разу вже «Ворскла» забрала м’яч, атакувала і забила швидкий гол. На 57-й хвилині Андрій Бацула обігрався з Сергієм Мякушком і додав до штрафного майданчика. М’яч знайшов голову Крупського й Ілля скинув під удар Скляру, а Олександр випередив Бабогло й зрівняв рахунок — 1:1.

На 73-й хвилині Скляр міг робити дубль. Ілля Крупський подавав з правого флангу, а Скляр впритул пробивав головою. «Ворскла» могла вийти вперед, але Олександру Кемкіну вдався чудовий сейв. Свої моменти мали Артем Челядін та Самсон Ієде, але Артем не влучив у ворота, а з ударом Самсона впорався Кемкін.

Отож «Ворскла» вперше в сезоні грає внічию та ділить очки з «Карпатами». У наступному турі полтавці прийматимуть «Рух».

Джерело: sport.pl.ua