Борці з Полтавщини здобули три медалі на ЧУ з вільної боротьби U-17

В активі наших спортсменів одне «золото», одне «срібло» та одна «бронза»

Днями у Збаражі відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків до 17 років. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і здобули три нагороди різного гатунку.

Чемпіонкою у ваговій категорії до 49 кг серед дівчат стала Олена Колубай. Вона перемогла Софію Поремчук з Волині, Олександру Карбовську з Хмельниччини та – у фіналі – перемогли Анну-Марію Вірван із Закарпаття.

Друге місце у ваговій категорії до 110 кг став Руслан Терновий. Він переміг дніпрянина Марка Черечечу та харків’янина Кирила Краснокутського, але у фіналі поступився харків’янину Микиті Дубініну.

Третє місце у ваговій категорії до 45 кг посів полтавець Назар Каплун. Він переміг одесита Василя Георгієва та львів’янина Артема Ланга. У півфіналі Руслан поступився одеситу Євгенію Шаркову, а потім – у «бронзову» фіналі – переміг Артема Дегтярьова із Запорізької області.