Полтавські легкоатлети здобули чотири медалі на Кубку України з метать

У метанні списа увесь п’єдестал був полтавським

У Кам’янці-Подільському закінчився ІІ етап Кубка України з легкоатлетичних метань. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтави і здобули чотири нагороди у метанні списа.

У метанні списа серед юнаків до 16 років увесь п’єдестал був полтавським. Переможцем тут став Максим Гонтарь (результат – 53,00 м). Друге місце у Ростислава Ващенка, який метнув спис на 47,93 м. «Бронзу» здобув Тимур Капинус (результат – 40,15 м).

У метанні списа серед спортсменів до 18 років «бронзовим» призером став Єгор Пащенко, який показав результат 50,05 м.

До змагань спортсменів готував тренер Олег Мороз.

Created by Gramatorik and information support by Poshuk.info