«Олімпія» з Савинців програла «Зорі» й вилітає з Кубка України

Аматори з Полтавщини змогли забити команді УПЛ, але не перемогти

Сьогодні в Горішніх Плавнях на полі СК «Юність» відбувся матч третього кваліфікаційного раунду Кубка України з футболу між аматорською «Олімпією» з Савинців та луганською «зорею». Зазвичай коли аматорська команда грає з професійною вона автоматично стає андердогом. Але олімпійці подолали вже два раунди й в обох вибивали професіоналів з «Кременя» та «Гірника-Спорт». І ось зараз в суперниках — представник УПЛ. Якщо «Олімпія» сьогодні програє — ніхто не скаже жодного злого слова. Якщо переможе — увійде в історію.

«Олімпія» – «Зоря» – 1:4

«Олімпія»: Пругло, Бірюк, Богомаз, Малик, Бичков, Почернін (Луценко, 76), Кошман (Бурляй, 64), Ковтун, Соболь, Алексєєнко (Пономаренко, 76), Руденко.

Головний тренер: Олександр Безуглий.

«Зоря»: Сапутін, Жуніньо (Дришлюк, 81), Ескінья, Нваезе, Гусєв, Вакула (Горбач), Хахльов, Слесар (Вантух, 71), Мічін (Яцик, 71), Ндур (Кораблін, 46), Беніто.

Головний тренер: Юрій Коваль.

Голи: Ковтун (50) – Ндур (26), Слесар (28), Горбач (56), Яцик (90+1).

У першому таймі футбол в олімпійців не склався. Команда з Савнців нічого не змогла створити в атаці. «Зоря» ж після скромного початку, в середині таймуза дві хвилини забила два голи. На 26-й хвилині Беніто виграв боротьбу в захисників й вони вдвох з Ндуром фактично вийшли на голкіпера. Беніто віддав на партнера, а Ндур розстріляв ворота — 0:1.

Через дві хвилини той же Беніто знову виграв боротьбу в Едуарда Богомаза та вийшов на ударну позицію. Він міг пробивати сам, але віддав Слесарю на порожні ворота й той подвоїв перевагу «Зорі» – 0:2. З тим команди пішли на перерву.

У другій половині олімпійці швидко забили. Перший же справді небезпечний момент біля воріт луганців став голом. Ігор Кошман у боротьбі з двома захисниками зумів зберегти м’яч і в падінні віддати на Руденка. Той у свою чергу подав на Ковтуна, а Владислав переправив м’яч у ворота — 1:2.

На жаль, інтрига жила не довго. На 56-й Ігор Горбач обігрався з Беніто і пробив по воротах. Михайло Пругло бачив момент удару і стрибав у правильний кут, але рикошет від Едуарда Богомаза дещо змінив траєкторію польоту м’яча і той залетів у ворота — 1:3. Воротар був безсилим.

Вже у компенсований арбітром час Олександр Яцик який вийшов на заміну сам організував собі момент. Після його першої спробии олімпійці заблокували постріл, але м’яч знову відскочив до Олександра, він зблизився з воротарем і переграв Пругла – 1:4.

У підсумку «Олімпія» таки поступається «Зорі» й вилітає з Кубка України.

Джерело: sport.pl.ua