Веслувальники з Полтавщини здобули три комплекти нагород на Чемпіонаті Світу серед юніорів та молоді

Наші стали призерами на трьох дистанціях

У Пловдиві закінчився Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і четверо наших спортсменів повернуться додому з медалями, які вони здобули на трьох групових дистанціях.

Полтавець Ярослав Верблюд разом з франківцем Віталієм Пристаєм посіли друге місце у каное-двійці на дистанції 500 м. Хлопці фінішували з часом 01:45.315, поступившись дуету з Бразилії.

Максим Бовкун став другим у складі української каное-четвірки на дистанції 500 м. Український човен подолав дистанцію за 01:40.143.

«Бронзу» у каное-четвірці серед юніорок здобули Софія Жушман та Ірина Неділько, які у складі українського квартету фінішували третіми, показавши час 01:55.076

Джерело: sport.pl.ua