«Ворскла» у драматичному матчі здолала «Оболонь»

На вболівальників чекали повітряна тривога, незарахований гол та багато емоцій

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбувся матч третього туру Української прем’єр-ліги між полтавської «Ворсклою» та київською «Оболонню». Команди не надто вдало почали сезон. «Оболонь» за два матчі набрала одне очко — після результативної бойової нічиєї проти «Колоса», пивовари зазнали нищівного розгрому від «Руху». «Ворскла» провела два розгромні матчі. Спочатку була жертвою в матчі з «Шахтарем», потім сама громила «Лівий берег». Сьогодні теж всі передматчеві розклади говорили за «Ворсклу» — і стан «Оболоні», й домашнє поле, й піднесення самих ворсклян. Втім, як ми знаємо, полтавці вміють дивувати — як приємно так і не дуже. Сьогодні вболівальники залишилися задоволеними.

«Ворскла» — «Оболонь» — 2:0

«Ворскла»: Ісенко, Крупський, Гучек, Чорноморець, Пердута, Скляр (Бацула, 46), Хрипчук, Кане (Мякушко, 87), Челядін (Корнієнко, 67), Нестеренко (Островський, 82), Ковталюк (Ієде, 67).

Головний тренер: Сергій Долганський.

«Оболонь»: Федорівський, Дубко, Курко, Карась, Осман (Груша, 87), Вітенчук (Черненко, 65), Мороз, Приймак, Суханов, Тарануха (Блізніченко, 74).

Головний тренер: Валерій Іващенко.

Голи: Нестеренко (24), Кане (69).

Сергій Долганський застосував вже звичну формацію — 4-2-3-1. Перед Павлом Ісенком розташувалася пара захисників Лука Гучек та Олександр Чорноморець. На правому фланзі захисту зіграв Ігор Пердута, на лівий фланг пішов Ілля Крупський. В опорній зоні вийшли Данило Хрипчук та Олександр Скляр. Вище над ними розташував ся Артем Челядін. На флангах атаки вийшли Іван Нестеренко ліворуч та Ібрахім Кане праворуч. Єдиного нападника зіграв Микола Ковталюк.

Перші сімнадцять хвилин «Ворскла» провела вкрай невдало і «Оболонь» переважала полтавців. Пивовари кілька разів могла забивати й лише блискуча гра Павла Ісенка після ударів Вінтенчука та Приймака врятувала ворсклян від голу. А потім була повітряна тривога після якої все змінилося. Не відомо, про що Сергій Долганський та його тренерський штаб говорили з футболістами під час вимушеної паузи, та «Ворскла» вийшла на поле іншою — більш агресивною та націленою на ворота. І зрештою — перша ж серйозна атака стала гольовою. На 24-й хвилині Олександр Скляр після передачі Ковталюка зважився на удар здалеку. Голкіпер «Оболоні» відбив м’яч перед собою, а Іван Нестеренко випередив Данила Карася і влучно зіграв на добиванні — 1:0.

На наступній хвилині міг забивати Ібрахім Кане, але з топової позиції не влучив у ворота. Мали свій момент і кияни. На 34-й хвилині класний обвідний удар вдався Суханову, але на щастя м’яч розминувся з дев’яткою. Після першого тайму полтавці перемагали.

Другий тайм теж почався з атак ворсклян, але ближче до середини тайму гра вирівнялася. А на 61-й хвилині стався найбільш контроверсійний епізод в матчі. Сергій Суханов після подачі віл партнера, у боротьбі з Лукою Гучеком переправив м’яч у ворота. VAR не зарахував гол через гру Сергія рукою, але численні повтори з різних ракурсів так і не дали відповіді — була рука чи ні. Вболівальники «Оболоні» точно в цей момент виголосили арбітру кілька епітетів.

На наступній хвилині «Ворскла» забила вдруге і закріпила свою перевагу. Ібрахім Кане скористався помилкою захисників, перехопив невдалу передачу, пройшов кілька метрів і класним ударом закрутив м’яч у ворота — 2:0. «Оболонь» у нокдауні.

Варто віддати належне «Оболоні» — після другого голу команда не розклеїлася, була заведеною і агресивною і прагнула відіграти бодай один м’яч. Додавав злості й той незарахований гол. Але полтавці довели матч до перемоги.

Констатуємо — «Ворскла» здобуває другу поспіль перемогу, і вдруге поспіль перемагає суперників з Києва. Наступний матч мав бути проти київського «Динамо», але його перенесли.

Джерело: sport.pl.ua